IJs…wie wil er in de zomer nou niet genieten van een heerlijke verkoelende snack? Ook kinderen lusten graag een ijsje, of twee! En dat kan nu zonder je druk te hoeven maken over vet en suiker. Met dit recept voor mango en aardbei ijs maak je in een handomdraai een heerlijk gezond ijsje met maar 3 ingrediënten.
In veel voorverpakte ijsjes of schepijs zit slagroom en grote hoeveelheden suiker verwerkt. Wist je dat wanneer iets koud is je veel minder proeft? Er moet dus extra veel suiker in om een ijsje zoet te doen smaken! Vandaar dat deze ijsjes ware caloriebommen kunnen zijn. En natuurlijk is dit voor een keertje niet erg, maar met dit heerlijke vruchtenijs kun je keer op keer genieten! Er zit namelijk helemaal geen suiker in en er wordt alleen gebruik gemaakt van de natuurlijke suikers in het fruit. En wil je het echt toch een beetje zoeter, dan kun je altijd een beetje vloeibare zoetstof toevoegen.
Dit recept voor heerlijk mango/aardbei ijs is supermakkelijk, hartstikke gezond en snel te maken. Ideaal voor een warme zomerse dag of gewoon op elke andere willekeurige dag dat je zin hebt in een ijsje. Misschien is dit wel het gezondste ijsje ter wereld! Het enige dat je nodig hebt naast de ingrediënten is een hakmolen. Waarschijnlijk werkt een keukenmachine of een blender ook prima.
Dus lekker genieten van dit gezonder ijsje. En als je na het maken van dit ijs nog wat diepvries aardbeien of mango over hebt, kun je deze natuurlijk ook erg goed verwerken in een milkshake. En ben je op zoek naar nog meer recepten voor lekker fruitijs? Ik heb ook nog ananasijs en bramenijs voor je op dit blog staan. En ook deze twee maak je zonder ijsmachine.