Met Pasen in aantocht mocht iets lekkers met dit thema natuurlijk niet ontbreken. Op mijn blog staan al geweldige emoji eieren en een marshmallow paashaas, maar wat dacht je van deze paaseitjes cookiebar?
Deze lekkere koek kun je maken van paaseitjes die je overhebt…. alhoewel, wie heeft er ooit paaseitjes over? Ik niet in elk geval. Oké, dan maak je hem dus met de paaseitjes die jij het allerlekkerste vindt. Ik heb gekozen voor een mix van verschillende eitjes, zodat je nooit weet welke smaak je aantreft in je volgende hap.
Dit recept is super makkelijk te maken met ingrediënten die je waarschijnlijk al wel in je keukenkastje hebt staan. En anders is alles in de dichtstbijzijnde supermarkt te vinden. Zelfs baking soda is tegenwoordig bijna overal gewoon te koop. Dit recept kan eigenlijk niet mislukken en is ook superleuk om samen met je kinderen te maken. Laat ze de eitjes uit het folie halen en daarna in het deeg drukken. En ik heb gekozen om lekker geometrisch de chocolade eitjes keurig te verdelen, maar je zou er zelfs een leuke vorm van kunnen maken en meer eitjes kunnen verwerken. In mijn geval waren niet alle eitjes meer te zien omdat het deeg natuurlijk wat om hoog komt.
Verras jezelf en je gezin komende paasdagen met deze makkelijke paaseitjes cookiebar.

